ערוצים טלגרם

אפשר למצוא רשימה מלאה של קבוצות וערוצים טלגרם באתר lookiapp.com

במאמר זה נסתכל על כמה מערוצי הטלגרם הטובים ביותר אליהם תוכלו להצטרף, כמו גם כמה טיפים וטריקים למשתמשי טלגרם מצליחים.

לפני שתתחיל לחפש את ערוצי הטלגרם הטובים ביותר

חשוב לדעת מה ההבדל בין ערוץ טלגרם לקבוצת טלגרם. אם כבר הצטרפתם לערוץ פופולרי, תוכלו למיין את קבוצות הטלגרם הפחות מוכרות אך עדיין חשובות שאינכם רוצים לפספס. כדי להירשם לערוץ מברק ציבורי, הקש על זכוכית המגדלת כדי להצטרף אליו, או אם אתה כבר מצטרף לערוץ פופולרי. בחר כעת את ערוץ הטלגרם שאליו אתה רוצה להצטרף מתוצאות החיפוש והזן את שם הקבוצה האהובה עליך או קבוצת החברים שאליה תרצה להצטרף.

לחץ על "צור ערוץ" ואז רשום את התיאור של ערוץ הטלגרם ואתה בתנועה. לאחר שיצרת את הערוץ שלך, כל משתמשי הטלגרם יכולים להירשם אליו, ואז תוכל לשלוח הודעות למנויים שלך ולהיפך.

כמו ערוצי טלגרם אחרים, אתה יכול גם להשתמש בטלגרם גרופ ובוטים טלגרם כדי להתחבר ללקוחות שלך. משתמשי מברק יכולים לקיים אינטראקציה עם בוטים של מברק על ידי שליחת בקשות מוטבעות שמפעילות פעולת בוט ספציפית.

כל שעליכם לעשות

הוא להקים בוט טלגרם פשוט המתחבר לתוסף blog2social עם קבוצות וערוצי טלגרם. ברגע שיש לך # Telegram כערוץ שלך, אתה יכול ליצור בוט המשתמש ברירת המחדל המובנית ב- BotFather. כדי להפעיל בוט של ערוץ טלגרם, היכנס לטלגרם והוסף אב בוט כדי להוסיף אנשי קשר לטלגרם, או צור בוטים חדשים בטלגרם. אם ברצונך לפרסם תוכן בערוץ או קבוצה מסוימים ב- Blog2Social-Bot שלך, הוסף את Bot Telegram שלך לערוצים ולקבוצות הטלגרם על ידי יצירת הבוט ב- Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest, Google + או כל רשת חברתית אחרת. .

עבור לכרטיסיה תצורות בעמוד ערוץ הטלגרם והזן את שם הבוט של אתחול הטלגרם שלך בשדה שם הבוט. הזן את אסימון הבוט בן 46 התווים שקיבלת מהצ'אט של Botfather בטלגרם תחת אזור הרשת blog2social.

בסמארטפון אנדרואיד שלך

פתח את ערוץ הטלגרם המתאים באפליקציית הטלגרם שלך, ואז הקש על שם הערוץ בחלק העליון ולחץ על "הצמד". כדי להצמיד את ההודעה, הקש על "הצמד" ואז לחץ על הודעת הסיכה הארוכה בלחצן "ערוץ הטלגרם" בצד שמאל של חלון הצ'אט. בסמארטפון iOS שלך: פתח את ערוץ Elegram הרצוי והקש על "השתק" בתחתית כדי להשתיק את הערוץ.

תוכל למצוא אותם על ידי לחיצה על הסרגל העליון של קבוצת הערוצים והדבקת כתובת ערוץ הטלגרם בסעיף "מדיה חברתית".

זה אומר שאתה יכול לעבור לאפליקציית Telegram ולבחור את הנושא שמעניין אותך

אם משהו לא קיים באתר שלך, בין אם מדובר במאמר ובין אם קיים רק בערוץ מברק, המשתמשים ייאלצו לראות מאמר זה בערוץ הטלגרף. ערוצי טלגרם יכולים לשרת מטרות מגוונות, החל משיתוף תוכן שימושי וכלה ביישום אסטרטגיות עסקיות.

מכיוון שערוצי הטלגרם יכולים לגדול ככל שתרצו, אינכם זקוקים לכלים לניהול הערוצים, למעט אפליקציית הטלגרם עצמה, אך אתם זקוקים לכלים לניהול הערוצים הללו.

ערוצי טלגרם ופעולות שוטפות מאפשרים לך לעקוב אחר מה שמנהלים אחרים עושים בערוץ הטלגרם שלך

לערוצי הטלגרם יש הודעות רבות שמעט אנשים יכולים לשלוח בפועל, אך ישנם מספר עמודים שבהם תוכלו להשתמש כדי להגדיל את חברי ערוץ הטלגרם שלכם. מכיוון שאתה # יש לי רק כמה מנהלים בערוץ טלגרם, שדואגים בעיקר לכל דבר, אתה רוצה התראות בכל פעם שמתפרסמת הודעה חדשה.

משתמשי טלגרם חייבים להירשם תחילה לערוץ הטלגרם שלכם

ולא תוכלו לשלוח שידורים לכל אנשי הקשר שלכם כמו פלטפורמות אחרות. בגרסה החדשה של טלגרם תוכלו להשתיק ערוץ טלגרם ישירות ממסך הצ'אט. אם אתה נמצא בערוץ צ'אט עם יותר ממספר משתמשים (למשל קבוצת חברים), הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא ללחוץ על כפתור ההשתקה.

אם אתה יודע את שמו של ערוץ הטלגרם שאליו ברצונך להצטרף

תוכל לעשות זאת על ידי לחיצה ימנית עליו ושיתוף את הקישור להזמנה. אם מנהל הערוץ מזמין אותך לערוצי טלגרם פרטיים, תקבל הזמנה ותוכל לשתף אותה. על ידי הוספת ערוץ מברק לקור, ה- ai-bot מאפשר לבוטים של משתמשי הקצה לתקשר עם הבוט דרך חשבון הטלגרם שלו. עליכם ליצור בוט בפלטפורמת הטלגרם כדי להוסיף אותו לערוץ שלכם על ידי טלגרם.

אם ברצונך לשתף מידע עם קהל רחב יותר

תוכל לעבור לערוצי הטלגרם. קבוצות טלגרם רבות מגיעות למאות אלפי חברים, ובעוד שצ'אטים קבוצתיים מוגבלים ל -200,000 חברים, בערוצי הטלגרם יש מספר בלתי מוגבל של מנויים. קישורים מזמינים מקלים על הוספת חברים לערוץ שלך על ידי מתן קישור לחשבון הטלגרם של מנהל הערוץ והזמנה לחברים אחרים.

You may also like...